2014. március 1., szombat

Botog tavazst!

ime tavazs va. mot jopan ver a szived, lacik a galab fozs asz aplakon, idelye föfet nyini, fe kel zsedni a zsomzséd gugyája ki ovat zsarat es mek ety csomo lyo tolok. es mek in ish nen zsoka 66 evezs lezsejk. natyon lyo. ety uly plaxtiva üneplem me. keszd ki fujni a pityem.... :S
ciggie (C)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése