2013. december 28., szombat

Asz alom eküvö

csoval uty dötötünk hoty ösze hazasotunk mine eleb tegerparti eküvöt akatam es el akatam hoszni fufangost es melotit asz küvö nekülük nen lene eküvö pesze eszeket csokam tejesitete is de eszek csak a jo dogok utyan is votak roszak is mit pédául hoty nen vot gyürü mar csak asz utoso pilantban vetem mek de asz is bele eset a toba es meg papot se tutuk szereszni mer nen valaltak el esze ara kenyszerültük hoty aszel rosz letyen a pap megyöt asz eküvö napja csodas es zsep ruham vot utana csak a szokasos eküvö ety masik szenevel meg hoza pitpul szot es utana jöt amire vatam a nyalas csokra utana jot a lakszi

eküvöi fotok:
et a fotot nanasi urr csinata güszi pali


it menük a sved atalos büfebe mögötük va a nasz nep is csak öket el vite a hulam


it mar vega van a lakszinak csoval kicsit kelemesketük a paton es lfakoltuk furfagoson es melotin

mifel a bab nen valta el, ity a lek meg felelöb zsemejnek aszel roszot tatotuk me asz ö leke büntelen.

svejd atalka. ficsik votak a kajak. küzsönet a sagotajani mek donacnak!


lakzi. jop odaat ü sles ur aszonya. ses ish ot va vahol, talan bulykal....


orom hiiir!
oromel lyeletem be miden ketkes ralyogomnak hoty tehes vatyok! csp maris el vegeszte a dogat... 
law, kiccyke




2013. december 27., péntek

Gugya falytak tatasa

zsioka! zsalynos motanaban nem tutam leni me eleg sok dogunk vot (kövi be jedzésben rézeteszem) de mot ulyra it vatyunk. utye el mut a karadzsony. bodogat utollak ish. es szerintem zsok kis lyan kapot karadzsonyra gis gugyat. mot le itom par nep zserü falyta tataanak lyeleszüjit. lyo bögeszest kivanok! (:

pulovel maszif: esz biszony ety naty gugya agyung negi zsogat eni vadzsoraralyo tut ukadni, eze ajalatos a diszno olban tatani hoty se miket se a zsomzsédogat ne zafarja. ha mék viszet is ötünk negi, natyon meg halaja a törödest.

matyar akár: zsep uzsu labu gugya. hasz özönek zsar, de ha el foty a csaladi potlek apad el vizsi vadaszni es lezs biszony terüj terüj azstalkam! halylamos a leg uti mek betekedesre eze salal kösük at a nyagát. zsereti a gyereketek de azé ne hagyuk öket együt, ne hogy mek halyanak ma nmiajatam,!

agika minu: en dzsak uty hivom ijesztö gugya. semire se lyo, csak el ilyeszti a gaz szamlast a haztu és ra jadasul uty nesz ki mit ety roka. imágy a a csike majat föt repaval kaporal. aszt agyun kneki küöbne meg helhat!

vezsdi: feher zsar darapka. alyalom etyedül alóknak es kisn lyanyoknak me ezel lehet diszelgni. szeb mit egy nyal lác és meg potykánt ish tut fokni. ikaszi hazson!

buli: klaszigus matyar gugya. zsep rata fruzuraja va, ojan mit pop marlinak. vityázat! meg eheti a tyerekeket! csak öreg aszonyoknak alyalom, azokat csak kostolya!

ukkár: him rigyok es kuvak gugyalanak iah vefeszik. taskakban ezi lyok magaat, csak fityazunk be ne foson!

bosszer: vat vat vat gugya! hetye s a füle, azal tut utyanis szakolni!!! lyo haszöző me etybö el harpinty a torkat aki be mereszketik a haz utvarara.

mataji sejmesgugya: lyol ezsik zsimogatni es natyon pajkos. zseret lobkoni. fölet a zsomzséd tyukjat! ere fityeljünk. valamit ütyeljünk a zsöre titan tatasara. nem zsep latvany a retkes esbütös mataji sejmesgyugya!

snuccer: ebö azsem va 3 meret ish. de en dzsak a kidzsi ataajit talatam meg. ukatni nem tut, nema! ha el topjuk negi a lapdad ki vizs a az utra, akor vizsont el basz a jar mu!!!!!! alicsuk le a fogalmat ha setani viszük!

kuker panjel: tapatalatbo modom hoty uty ukat mit egy kecske! natyon zsereti a tyerekeket, ki veve amiko nen. utaly a texos pecijalis gugya tetat!

sár pehej: hazsnos meg csuf racos el ilyed a potas meg a gaszamlas! neha napjan feszicsük néty fele hoty szelőzön a rácok alati be palot bör.

agol vaszli: lyo hasz özö es vatasz gugya. muka nekülijeknek es dzsipsziknek ajalot meg enek asztan nen kel meg zsoni se hoty haoa kajat, hosz asz magato ishh!

mamut: ha el er mikwet a köfetkeszö jeg koszak, naty hazsnunkra valik mad esz a gugya! ha le vaglyuk az orat, kivalo para el szivo vaty titás üfev keszühet belöle, a botokban kabhato zsilikon orot petig ragaszuk ra, hoty ne faszanak az itekeji!

remelem hazsnozs vot a cikem, pux pax :*


2013. december 6., péntek

Iklis lav

aze nem votunk akdefak a heten mer el metük oroszmisz kocertre es hat anyam el kiserte tifönt en is ot votam meg még cso peri is es hat mitagagyak üzse melegeünk utana uty meszeretük etymást hoty röktön el metünk radevuzni akliába nezétek me hoty mit csinaltuk


ezsen a kepen vizsi csuszdazunk vesenyesztük is a kepen lathato hoty en veszetek de gis masodpecel kesöb cso at vete a vezetest es ö nyert mikor en is le etem cso karjajiba ukrotam es ot ovadoztam


it hajokazunk cso hozot magáfal horgasz bodtod es bele topta a vizbe es vart a kapasra mar majnem fel ata de az utoso pecben alig tuta ki huzni a botot mer ojan nehez vot de ki tuta huzni ety szep naty kadhalat fokot ki a segicségemel uty dötötünk hoty meg süsük a halat es megeszük


it petik orlyás keréken vatyunk natyon zsep ot a kilatas es romatikus vot ot vot me azs esö csokunuk romatikusab is lehetet vona ha nicsenek a hátérbe de azé kelemes eszes vot

kiccyke



2013. november 23., szombat

Vices vicek

zsia micsinász
semit, izsok
te aholista vaty?
iken. * ikazábo nen ishh muahahhahhahahah*

mijen zsinu hajli vilemsz halya?
vörös
ako ö ety roka?

kub kub ki vatyok?
csilár

tükőm tükőm mod me négem kija a lek zsep a vitégen?
hu keféke
haszukság, en  vatyok!
ja bocsmá, teleg

ciggie

Ciggie potóshót baly Pal Nanasi

tenap ete fel hit hü baratom es fotosom etybe, asz utanoszhatatlan nanasi pall, hoty mek amadot ety potóshótot es hoty en ilenek a lek joban oda. hoty utasithatam vona el? aszonal ikent motam. ma regel ityekesztem a studijoba, ahun zsepen me csinatak. mutazok par kepet, hoty örüjetek

                                   ekzotiguzs                                                         temesztes

hd kep, kis lyanyom titeletere, kiccys ködök piszigem va


blek & vajt

hoty tecet? be kügyem a bikknek a honap szepe vesenyre?
ciggie

2013. november 19., kedd

Ralyogoji alyádék nekem (:

ety ketves ralyogom csinat trolam ety fesményt ahogy epen a csurazsi pak dinoji ezsnek. natyon küzsi! ma ki ish akasztotam (:


Tifön álat ketbe vit

zsijoka (: teknap, mek asz elöt  asze nem tutam ini, me tifön el vit álat ketbe. natyon lyl eresztük makunkat es a tik örömtökre makunkal vitük nansi palt ish, utyhoty tezsek fel kepet ish :D


esz it en vatyok ety hagyával. hat mitagagyak, lyo naty hagya... biszot tél amerycábo hoszták. natyon batácsokos vot, csak le ete a halyam....


tifönöm <3 ö a naty kokotil vatász hösies

tik votatok motanápan álat ketbe? mijen vot?

2013. november 17., vasárnap

Nyaralas a szadinija sziketeken

bisztos veltek ish vot ma ojan, hoty untatokk valahofa meni, me midig csak oda metek. mi ias ity votunk kiccykéve amiko nyaralni metünk a mut heten. alandojan a majami bicsen ültön kmit ety kis csöfes ._. malyd mek hal asz eber szegenyébe amikor ot kel ünie. szofal foktam agam es vetem ket jetyet a szardinija sziketekre. mitagagyak, draga vot ._. na midegy... szoval üzse csomakoltunk es el idultunk nyarralni öszel.


kiccykenek natyon lyot tet asz otani feny, zsepen mek pirut asz aca, kepzelyetek el, hoty mek a zsir is ki fojt belöle!!!! a biginilye ety ha end emes vitorlazs helyot mitas tegeresz kek kis ruci vot. natyon ki emete a melejit. a kepet en keszitetem, kivetelesen nem hosztam gamal nanasi palit, bocsma...


mek akartam utazni a zsepen le banut tetemet ish. hat tesek, utye mijen zsep letem? mitha a felyüket ety niger aszonyébe potosópotam vona pele. etyepket kiccykenek be görcsöt a felye a jo ezesektö azé nem mozditya sehova a kepen.


vegül rolam ish ety kep. kicsit pozolgatok, godoltam... kidzsit kidzsi ram a mej tato :D de draka vot asze salynatom ki dopni.

tik votatok ma ere fele nyaralni? lyo vot? komozatok!
ciggie



Welcam efri pati

mi vatyunk ciggie és kiccyke asz ep nevedén hiresé vélt hires blogerek. inentö hivatollas ish it foglyuk fojtatni a blog irast. sok komentetekert cserebe mek alyadekoszunk titeket sok edekes be jedséel wes be avatunk títeket eletünk miden gizs zek zzukába. lyo olvasast kivan: ciggie and kiccyke
ciggie