zsijoka (: teknap, mek asz elöt asze nem tutam ini, me tifön el vit álat ketbe. natyon lyl eresztük makunkat es a tik örömtökre makunkal vitük nansi palt ish, utyhoty tezsek fel kepet ish :D
esz it en vatyok ety hagyával. hat mitagagyak, lyo naty hagya... biszot tél amerycábo hoszták. natyon batácsokos vot, csak le ete a halyam....
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése