2013. november 19., kedd

Tifön álat ketbe vit

zsijoka (: teknap, mek asz elöt  asze nem tutam ini, me tifön el vit álat ketbe. natyon lyl eresztük makunkat es a tik örömtökre makunkal vitük nansi palt ish, utyhoty tezsek fel kepet ish :D


esz it en vatyok ety hagyával. hat mitagagyak, lyo naty hagya... biszot tél amerycábo hoszták. natyon batácsokos vot, csak le ete a halyam....


tifönöm <3 ö a naty kokotil vatász hösies

tik votatok motanápan álat ketbe? mijen vot?

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése