2013. november 23., szombat

Vices vicek

zsia micsinász
semit, izsok
te aholista vaty?
iken. * ikazábo nen ishh muahahhahhahahah*

mijen zsinu hajli vilemsz halya?
vörös
ako ö ety roka?

kub kub ki vatyok?
csilár

tükőm tükőm mod me négem kija a lek zsep a vitégen?
hu keféke
haszukság, en  vatyok!
ja bocsmá, teleg

ciggie

Ciggie potóshót baly Pal Nanasi

tenap ete fel hit hü baratom es fotosom etybe, asz utanoszhatatlan nanasi pall, hoty mek amadot ety potóshótot es hoty en ilenek a lek joban oda. hoty utasithatam vona el? aszonal ikent motam. ma regel ityekesztem a studijoba, ahun zsepen me csinatak. mutazok par kepet, hoty örüjetek

                                   ekzotiguzs                                                         temesztes

hd kep, kis lyanyom titeletere, kiccys ködök piszigem va


blek & vajt

hoty tecet? be kügyem a bikknek a honap szepe vesenyre?
ciggie

2013. november 19., kedd

Ralyogoji alyádék nekem (:

ety ketves ralyogom csinat trolam ety fesményt ahogy epen a csurazsi pak dinoji ezsnek. natyon küzsi! ma ki ish akasztotam (:


Tifön álat ketbe vit

zsijoka (: teknap, mek asz elöt  asze nem tutam ini, me tifön el vit álat ketbe. natyon lyl eresztük makunkat es a tik örömtökre makunkal vitük nansi palt ish, utyhoty tezsek fel kepet ish :D


esz it en vatyok ety hagyával. hat mitagagyak, lyo naty hagya... biszot tél amerycábo hoszták. natyon batácsokos vot, csak le ete a halyam....


tifönöm <3 ö a naty kokotil vatász hösies

tik votatok motanápan álat ketbe? mijen vot?

2013. november 17., vasárnap

Nyaralas a szadinija sziketeken

bisztos veltek ish vot ma ojan, hoty untatokk valahofa meni, me midig csak oda metek. mi ias ity votunk kiccykéve amiko nyaralni metünk a mut heten. alandojan a majami bicsen ültön kmit ety kis csöfes ._. malyd mek hal asz eber szegenyébe amikor ot kel ünie. szofal foktam agam es vetem ket jetyet a szardinija sziketekre. mitagagyak, draga vot ._. na midegy... szoval üzse csomakoltunk es el idultunk nyarralni öszel.


kiccykenek natyon lyot tet asz otani feny, zsepen mek pirut asz aca, kepzelyetek el, hoty mek a zsir is ki fojt belöle!!!! a biginilye ety ha end emes vitorlazs helyot mitas tegeresz kek kis ruci vot. natyon ki emete a melejit. a kepet en keszitetem, kivetelesen nem hosztam gamal nanasi palit, bocsma...


mek akartam utazni a zsepen le banut tetemet ish. hat tesek, utye mijen zsep letem? mitha a felyüket ety niger aszonyébe potosópotam vona pele. etyepket kiccykenek be görcsöt a felye a jo ezesektö azé nem mozditya sehova a kepen.


vegül rolam ish ety kep. kicsit pozolgatok, godoltam... kidzsit kidzsi ram a mej tato :D de draka vot asze salynatom ki dopni.

tik votatok ma ere fele nyaralni? lyo vot? komozatok!
ciggie



Welcam efri pati

mi vatyunk ciggie és kiccyke asz ep nevedén hiresé vélt hires blogerek. inentö hivatollas ish it foglyuk fojtatni a blog irast. sok komentetekert cserebe mek alyadekoszunk titeket sok edekes be jedséel wes be avatunk títeket eletünk miden gizs zek zzukába. lyo olvasast kivan: ciggie and kiccyke
ciggie