2014. április 28., hétfő

Helyszet jeletés - Mergelödik a madarkam

heluu. asz a naty heszet hoty asz adat alabotba levu matadgam elek ikerlegeny.... es mek finyoman fokalmasztam. eszek a franya homonog... ha mek zsületneg a tyermegeji tezsek fe ruluk kepet (: mek a petejejü ish xd
jah, es vekeszetü: mek ne propalyadog hagatni a szakija impijor szinü talat me ecerüjen urodito o.o mek annyu es kiccyke zserit ish, negün kpetig atni kel asz izslezsünkre ;)
ciggie (C)

2014. április 26., szombat

Ki radulás - Lofarta

heluuu :D tenap elöt el metem kiccyve lofakolni. lyo tet negük a tet moszkás. kepes, irasos pot köfiszik! (amuty a kepekert közsönet nanasi palnak :D)

*


elüzsör el metük asz edöbe üketmi, me ot dzsak paran hanak mek lofaklazs köszbe. zsep vot. bar kiccynek nyomta a nunalyat a nyerek...


kiccyke ety komozs szörös lofan poszol sanel ruhapa. haterbe asz ajeniszesz nefü bada stutijoja.


köszös kep a lofarda szelemevel, olgaval es lofaval, szilalyal.


csaladi pilanadok <333


el metük asz ilen hejségbe, mire ki lyöfünk esz tötent asz üzes lufal. kiccyvel elüzör aszt itük hoty dzsak szudikalnak, meg ish próbatuk rarot fe keteni, de ma kesö vot... :((( es mek a pasitot ish atyon nyonta!

zseretünk vona ety ijen kepet haterbe a lofakal, de ma nen lyöt üzse. it let ety natur... mek midig relytej mi müfelhete eszt... zsereitetek mi vot?


ciggie(C)

2014. április 25., péntek

OOTD - "Nyajj belem"

heluka. iken, uly zsorozsat. ha ma ecer esz ety nöji blok... jöjön hat asz esö utfit uv tő téj. 

esz ety ikaszi tafazsi szet. aze gabta a nyajj belem nefet, me a pik zsinerü negem ety dzsugorga lyut ezsembe, amipe pezse bele nyajnek. mek mek per dolgpa... zsofal ime:



riha: ginaji / 1500fötö
taka: akol tukalo / 150fötö
cipö: diajvaly (kumi aprocs + szilo' jo sok) / 0fötö
iponé utanszat: ipej  / 300fötö

özesen: duván 2000fötöbö mek tugyatog csinni eszt a gis szetet. ikazsi tavazsi klasziguzs.


ciggie (C)

2014. április 19., szombat

Mijen rakot zserec? Ojan vaty!!44

helukaaa <3 mara eszt a gizs edegezs izet csinem mek neketek. relemem teszeni fok (::::.


a lenyek: VED HALALOSAN KOMOJAN!!!!!!!! KÖFEZSD ASZ UTASITASGOT HOTY JOP EBERÉ LETYÉÉ!!!! JO ZSORAKOSZAST (:


metolozs: ha esz a ketvenszed te ety csuf es konosz eber vaty. a metolos rakot ketvelök 80 zsazsalekanak va valmi szelemi paja!!!!!!!!!!!!!! anyad valzsek ma a zsülezs utan mek bata hoty a vilgára jötél..
tyoty mot: a csufsakra salynos nics elen zser :( konozssakot dzsak ish fin metal badak zenenjenek hagatasaval fok csökenu. mek a csepeli lefekötö.

erpe: aki ezsd ezsi asz ety nyalas udorito ferek, agi dzsak a lavot gerezsi. AJA MA LÉÉ. ikab fesüd mek a kocos felyed. ma nen ish batasbu... halyomozsak em elet a emesztezsi proplemakra es alergijás ruhanut kaphatnak a madar szörtü.
tyoty mod: kövese pe misel opamat tviteren es loplyék negem ety 20 zsazsalegozs rpzsman gubont.

dinye: dzsakl uty üzsenem hoty esz nen vezsi am el a zsaj zsagot! nen amm! ne üsed anyad es ne pukizá dizsnyo vakas köszbe!!!
tyoty mod: fürgyé le es iteges anyadnak a viszbö!

etyep: ha a fetijekbö etyik zsem a ketvenszed ako te ety uvó vaty. jo ecakat.
tyoty mod: nics.

ciggie (C)

2014. április 8., kedd

Tanuj Ciggieve - Kemija tutonány

hellu <3 kissep ki hatyasal de ujbo it vatyok. ki köszben besö cob tyakorladogat vekesztem, ezsempe lyutot ety ikeretem (a sukbu :$). zsofal it vatyok es mek mutaszon neketeka kemija iszkalmazs odalat valmit asz alap izsmreteged. ha edekel hat tacs felem!44nety

eluzsör ish, befeszetö, ahoty hivi akajuk uty hijuk: kemija. a kemija ety tutonámy. ety tutonámy mej be vanak fucsa lyelk. lyalk mejek lyeletenek valmit. valmit ami natyon fotos. 

enyit a dramji odalamru. :D na ako... va petrulejumozs recer, mejpe asz izek lyelji vanak. ha üzse ragunk ket lyelt es abu ki jö ety etelmezs zso es abu lezs ety ize. valhoty ity:




enyi. ha enyi tuc ma oguzs vaty!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
es mek ety fotos: A ZSERELEM ISH ETY KEMIJA. MIFEL ASZ EPER ISH GIZS IZSE, KET GIZS IZSEBÖ LEZS A ZSERELEM. EZST NEFESZIK18+NAK :P

ciggie

2014. április 3., csütörtök

Vices vicek UJJJJJJ!

 ne bács kelek!
jo.
güzsi.

*

mere mesz?
para? *ikazabu jopra*

*

gi vizsed a zsemedet?
nen.

*

mijen a kedvesz rako kunit?
pupu tve

*

mi jaz? csuf naty fen va es brr?
fehő?,,
nen.
ako?
kemény serpő. :D proplen

ciggie (C)