2014. április 28., hétfő

Helyszet jeletés - Mergelödik a madarkam

heluu. asz a naty heszet hoty asz adat alabotba levu matadgam elek ikerlegeny.... es mek finyoman fokalmasztam. eszek a franya homonog... ha mek zsületneg a tyermegeji tezsek fe ruluk kepet (: mek a petejejü ish xd
jah, es vekeszetü: mek ne propalyadog hagatni a szakija impijor szinü talat me ecerüjen urodito o.o mek annyu es kiccyke zserit ish, negün kpetig atni kel asz izslezsünkre ;)
ciggie (C)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése