2014. június 7., szombat

Bodog nyart

elek mek nyuki. mek ezst a heded bilyádog gi es udána nabi recersegel lezsnek pozsdog. a spacém amuty düglüdik, de mad mek odom. ety valami vizsont natyon itekesit: va esz a biszonyozs "boggie" nefü uly matyar eneges nö vaty mija rák. loplya a nefem :'((((( nen paly, en vatyok asz ereteti. miden ezsedre ha eszt ovazsod, alyalom hoty vatozstasad mek a nefed. par peda, hoty ne letyek (mek) buko(b): boki, boky, kufa anyad pöl. 
mot amuty ety uly hö metews haly gödöritest csinalok,varom a hatast. ha be valik ako leht csinnek belüle be jedzést. hunab petig prokran lezs, remelem jöfö heten aro ish fe kerü a kepes be jedzes, zdsak ity zsar spacéval nehez... ://

ciggie (C)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése