2014. április 26., szombat

Ki radulás - Lofarta

heluuu :D tenap elöt el metem kiccyve lofakolni. lyo tet negük a tet moszkás. kepes, irasos pot köfiszik! (amuty a kepekert közsönet nanasi palnak :D)

*


elüzsör el metük asz edöbe üketmi, me ot dzsak paran hanak mek lofaklazs köszbe. zsep vot. bar kiccynek nyomta a nunalyat a nyerek...


kiccyke ety komozs szörös lofan poszol sanel ruhapa. haterbe asz ajeniszesz nefü bada stutijoja.


köszös kep a lofarda szelemevel, olgaval es lofaval, szilalyal.


csaladi pilanadok <333


el metük asz ilen hejségbe, mire ki lyöfünk esz tötent asz üzes lufal. kiccyvel elüzör aszt itük hoty dzsak szudikalnak, meg ish próbatuk rarot fe keteni, de ma kesö vot... :((( es mek a pasitot ish atyon nyonta!

zseretünk vona ety ijen kepet haterbe a lofakal, de ma nen lyöt üzse. it let ety natur... mek midig relytej mi müfelhete eszt... zsereitetek mi vot?


ciggie(C)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése