kiccykenek natyon lyot tet asz otani feny, zsepen mek pirut asz aca, kepzelyetek el, hoty mek a zsir is ki fojt belöle!!!! a biginilye ety ha end emes vitorlazs helyot mitas tegeresz kek kis ruci vot. natyon ki emete a melejit. a kepet en keszitetem, kivetelesen nem hosztam gamal nanasi palit, bocsma...
mek akartam utazni a zsepen le banut tetemet ish. hat tesek, utye mijen zsep letem? mitha a felyüket ety niger aszonyébe potosópotam vona pele. etyepket kiccykenek be görcsöt a felye a jo ezesektö azé nem mozditya sehova a kepen.
vegül rolam ish ety kep. kicsit pozolgatok, godoltam... kidzsit kidzsi ram a mej tato :D de draka vot asze salynatom ki dopni.
tik votatok ma ere fele nyaralni? lyo vot? komozatok!
ciggie



Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése