2013. november 17., vasárnap

Nyaralas a szadinija sziketeken

bisztos veltek ish vot ma ojan, hoty untatokk valahofa meni, me midig csak oda metek. mi ias ity votunk kiccykéve amiko nyaralni metünk a mut heten. alandojan a majami bicsen ültön kmit ety kis csöfes ._. malyd mek hal asz eber szegenyébe amikor ot kel ünie. szofal foktam agam es vetem ket jetyet a szardinija sziketekre. mitagagyak, draga vot ._. na midegy... szoval üzse csomakoltunk es el idultunk nyarralni öszel.


kiccykenek natyon lyot tet asz otani feny, zsepen mek pirut asz aca, kepzelyetek el, hoty mek a zsir is ki fojt belöle!!!! a biginilye ety ha end emes vitorlazs helyot mitas tegeresz kek kis ruci vot. natyon ki emete a melejit. a kepet en keszitetem, kivetelesen nem hosztam gamal nanasi palit, bocsma...


mek akartam utazni a zsepen le banut tetemet ish. hat tesek, utye mijen zsep letem? mitha a felyüket ety niger aszonyébe potosópotam vona pele. etyepket kiccykenek be görcsöt a felye a jo ezesektö azé nem mozditya sehova a kepen.


vegül rolam ish ety kep. kicsit pozolgatok, godoltam... kidzsit kidzsi ram a mej tato :D de draka vot asze salynatom ki dopni.

tik votatok ma ere fele nyaralni? lyo vot? komozatok!
ciggie



Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése