2016. július 6., szerda
Fisza tetünk!
sanozs ram jöt a fosas ézs 2 efre, vatyizs 711 nabra asz ilen hejsékpe letem zsán űszfe. de mot it vatyung ész ulyra köfeni tugyátog a bolkot. enyit zseretem vona harámozsan gyü asz uly be jedzés.
ciggie (C)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése
Újabb bejegyzés
Régebbi bejegyzés
Főoldal
Feliratkozás:
Megjegyzések küldése (Atom)
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése