2016. július 6., szerda

Kiccy ézs a Banánog gözst

haliga mekit. kicyke ety rézs ejejejig zserebed kabot a banánog gözstpe. nanasi palt szogazs zserit magukal rankatuk ity kezsüt par poto. neszetek ekézsgégel.


*

 a magyazs giráj tér el foklajág a gyikozs malcok ézs el putitcsák kiccyt..am eszel mek nics feke..

mazs nab gezsa lata kiccy zselemet ki jüni a doposzozs moniturbú..miden kine el mota am nem hitek negije

kesop fili pácsi asz utvaron isz lata kicyy zseleméd... 


ha edegel hoty mi let a feke a rezsneg, nészed mek ma asz ertijel klub müzsorán :)
kezsüt par kep a fogatázs udán izs... nezeteg örömewl :)


mygluzs zserit ikésző a pityem..lötüng pa zsefit

ime a salyat tefeszezsű ünebi banánog güzsd lokó :) és dermézsedezsen mink <3

zsofal enyi. güzsütem a fityelmet, tofápi lyó nabot!


támojadunk: azs ertéjel gulb
                                                                                                    ciggie (C)

Nincsenek megjegyzések:

Megjegyzés küldése